Gazeteilanburosu.net; Türkiye, Kıbrıs ve Almanya’da yayın yapan aynı zamanda  sayfalarında ilan ve reklam içeriğine yer veren tüm gazetelere online ilan siparişinde bulunabileceğiniz, resmi ilan, çerçeveli ilan, vefat ilanları ile seri ilanlar, kayıp ilanları hakkında bilgiler, ilan örnekleri, fiyat bilgileri ile sık sorulan sorulara cevaplar bulabileceğiniz bir veb sayfasıdır.

“gazete ilanı’nda 45.yıl…”

Türkiye’nin her yerinden 444 45 26

 

Aşağıda Gazeteilanburosu.net üzerinden ilan verebileceğiniz gazetelere ait tarife ve kampanya bilgilerini görebilirsiniz.

  • Vereceğiniz seri ilanlara ait rakmalara KDV dahildir.
  • Gazete baskı bölgelerine fiyatlar değişmekte olup, gazetelere dilediği zaman da tarife ve kampanya değişikliğinde bulunma hakkını saklı tutarlar.
  • İlan iptallerinde ancak kalan “ücretli yayın günü” var ise ücret iadesi söz konusudur.

Site üzerinden verilen ilanlarda;

  • Ertesi gün talep edilen  gazete de yayınlanır. (İlan ücretinin son ilan geçiş saatinden önce ödenmesi şartı ile geçerlidir.)
  • İlanlarınız hem gazetede yayınlansın akabinde digital ortam kullanıcıları android – İOS sistemli tablet – akıllı telefon vs. cihazlarda da görüntülensin. (Hürriyet, Sabah, Posta gazeteleri için geçerlidir.)
  • İlan ödemeleri kredi kartı ya da banka havalesi ile gerçekleştirilir.
  • İlan yayına girmeden ilan verenden yazılı ya da sözlü onay alınır.
  • Yayınlanan ilanlar için düzeltme hakkı ancak ücretli günler içerisinde talep edilmesi halinde yapılır. (ücretsiz yayın günlerinde ve 3 kelime üzerinde yapılan düzeltme talepleri gazeteler tarafından geri çevirilir. Gazete İlanı Vermek için tüm yapılması gerkenler bunlardır.

Gazete İlanı Ver

gazete-ilani-nasi-verilir

ilancesitleriYukarıda sayılan tüm seri / çerçeveli ilanlarla alakalı ilan büromuzu 7/24 arayabilirsiniz. İlan fiyatlamaları, kampanya bilgileri, ilanlarınızın hangi ilde hangi sayfada yayınlanacağına dair ayrıntılı sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Çağrı merkezimizin bulunduğu başlıca iller; İstanbul,  Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa