Teşekkür İlanı Vermek

gazeteye teşekkür ilanı vermek

Teşekkür ilanı vermek

Genel itibari ile hastalar veya yakınları bu rahatsızlıkları döneminde kendileri ile ilgilenen ve elinden gelen yardımı esirgemeyen doktorlarına duydukları minneti dile getirebilmek için hürriyet, posta ve sabah gibi gazetelere teşekkür ilanı vermek isterler. Tabi sadece hasta ve yakınları teşekkür ilanı veriyor dememiz doğru olmaz, çünkü bazen bir marka müşterilerine ve bayilerine teşekkür etmek için de gazeteye ilan verir. Bazen ise iş adamları devlet büyüklerine teşekkür etmek adına ilanlar verirler. Yani kısaca teşekkür etmek istediğiniz biri var ise ve bunu da herkesin bilmesini istiyorsanız ulusal yahut yerel bir gazeteye teşekkür ilanı vermek sizin için verilmiş en doğru karar olacaktır.
Teşekkür ilanı ücreti; Sosyal ilanların genelinde fiyatlandırmalar verilecek ilanın ebatına göre belirlenir. İstediğiniz boyutu belirttikten sonra sizlere fiyat sunabiliriz.

Ajansımız üzerinden ilan veren müşterilerimizin vermiş olduğu ilanı sitemiz üzerinden de yayınlıyoruz. Böylelikle vermiş olduğunuz ilanda adı geçen şahsın ismi internet’te arandığı zaman ilanınız insanların karşısına gelmiş olur. 

Teşekkür ilanı örnekleri;

teşekkür ilanı örneği

teşekkür ilanı örnekleri